Series
Ratings
224- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 3.0