Titles you rated
Wicker ParkRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 2.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 2.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 1.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
CartRated ★ 1.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0