Series
Ratings
14
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- 大军师司马懿之虎啸龙吟Rated ★ 5.0
- 大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0