Titles you rated
Absolutely AnythingRated ★ 4.5
StardustRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 2.5
TedRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 2.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5