Series
Ratings
226
Tokyo RevengersRated ★ 1.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0
Jonathan Strange & Mr NorrellRated ★ 4.0
RiverRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0- LutherRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
The Thick of ItRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0