Movies
Ratings
140
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 2.5
HairsprayRated ★ 2.5
HopeRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.0