Movies
Ratings
124
La La LandRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.5
Rain ManRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0