Titles you rated
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.5
Tale of ArangRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 5.0