Movies
Ratings
94
InterstellarRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 4.0