Titles you rated
A Hard DayRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0