Movies
Ratings
107
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5
HauntersRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 1.5
Spider-ManRated ★ 3.5