Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
WishRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Fantastic PlanetRated ★ 5.0
FollowingRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 4.5
The Sea BeastRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.0
Don't Buy the SellerRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0