Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5