Movies
Ratings
302
PiratesRated ★ 5.0
FearDotComRated ★ 3.0
One Missed Call 2Rated ★ 2.0
One Missed Call 3: FinalRated ★ 2.5- Bride of ChuckyRated ★ 3.0
Memento MoriRated ★ 2.0
Wild CardRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
HandphoneRated ★ 3.5
Love NowRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
Boss X FileRated ★ 3.0
The BabymakersRated ★ 3.0
Oollala SistersRated ★ 2.0
ExtraRated ★ 4.0- Attack the Gas Station 2Rated ★ 3.0
Holy DaddyRated ★ 4.0
Emergency Act 19Rated ★ 2.0
The Mafia, The SalesmanRated ★ 3.0