Titles you rated
SKY CastleRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 2.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Gokusen Special 3Rated ★ 3.0- おせんRated ★ 3.0
- Invisible ManRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 2.5- Emperor of the SeaRated ★ 2.5