Titles you rated
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
The MusicalRated ★ 2.0- Angel's KissRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0- You and IRated ★ 3.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 2.5- I'm Dying SoonRated ★ 2.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 2.5
- Kuk HeeRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 2.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Golden CrossRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 0.5
Sharp1Rated ★ 3.0