Titles you rated
Eye For An EyeRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0
The CoreRated ★ 2.0
The DepartedRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.0