Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5