Series
Ratings
16
Conspiracy in the CourtRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0