Titles you rated
VeteranRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
No BreathingRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
The Wizard of OzRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 5.0
Mirror MirrorRated ★ 0.5
The Theory of EverythingRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0