Titles you rated
HarmonyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 1.0
August RushRated ★ 3.0
HerRated ★ 1.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5