Titles you rated
PinocchioRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 1.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 1.0