Series
Ratings
73- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.5