Series
Ratings
30
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 1.5
Bel AmiRated ★ 2.0- Roller coaster 3Rated ★ 2.0
All About My MomRated ★ 1.5
Wonderful DaysRated ★ 2.5
Smile AgainRated ★ 1.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 2.5
BigRated ★ 1.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
Rooftop PrinceRated ★ 1.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 1.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5