Titles you rated
Children...Rated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 0.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
One Man BandRated ★ 4.0
Knick KnackRated ★ 4.0
For the BirdsRated ★ 3.5- The Thorn CoatRated ★ 4.5
Boundin'Rated ★ 4.0
The TakeRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
Assassin's CreedRated ★ 1.5
The EqualizerRated ★ 2.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0