Titles you rated
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 5.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The MimicRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
47 Meters DownRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 5.0