Titles you rated
The Great GatsbyRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0