Movies
Ratings
180
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Tangled Ever AfterRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
SpringtimeRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 2.5- Les MisérablesRated ★ 2.5