Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 2.5
SignRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 2.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Songgot: The PiercerRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 0.5