Titles you rated
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0