Titles you rated
Running TurtleRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Project AlmanacRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5