Series
Ratings
68
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
NCISRated ★ 3.5- NCISRated ★ 3.5
NCISRated ★ 3.0
NCISRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
NCISRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 1.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Secret LoveRated ★ 5.0- The MentalistRated ★ 5.0