Series
Ratings
13- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0