Movies
Ratings
76
TunnelRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The Anthem of the HeartRated ★ 2.0
Before We GoRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.5
Hill of FreedomRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
St. VincentRated ★ 3.0
RudderlessRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0- Kahlil Gibran's The ProphetRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 0.5