Movies
Ratings
28
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 0.5
TangledRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 1.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
FluRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 0.5
The HostRated ★ 4.0