Movies
Ratings
29
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0