Movies
Ratings
68
Sing StreetRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.0
Someone SpecialRated ★ 3.0