Titles you rated
- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
- GokusenRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 2.5
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0