Titles you rated
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 3.5
GreenlandRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 0.5
Badland HuntersRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5