Titles you rated
To Your EternityRated ★ 4.0
To Your Eternity Season 2Rated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0- 勇者王ガオガイガーRated ★ 4.5
- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
- 나루토 5기Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5