Titles you rated
The Swell SeasonRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Never Ending StoryRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5
pace makerRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.5
Man on High HeelsRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5