Titles you rated
Kyle XYRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
The OriginalsRated ★ 5.0- The OriginalsRated ★ 5.0
The OriginalsRated ★ 5.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 5.0
The Goddess of FireRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0