Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
112 WeddingsRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0