Series
Ratings
58
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
MonstarRated ★ 2.5
Thank YouRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 3.0
BigRated ★ 1.5
Ugly AlertRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
My GirlRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5