Series
Ratings
19- TobotRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Downton Abbey Season 2Rated ★ 4.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5