Series
Ratings
91
MotherRated ★ 2.5- RPG Densetsu HepoiRated ★ 5.0
Battle Athletes VictoryRated ★ 2.0
The Rose of VersaillesRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 3.5
Slayers TryRated ★ 4.0
The Vision of EscaflownrRated ★ 5.0
Slayers RevolutionRated ★ 0.5
FLCLRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
Romeo and the Black BrothersRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0- Please Save My EarthRated ★ 3.5
- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0- Magic Knight RayearthRated ★ 5.0