Titles you rated
Man on FireRated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Guimoon: The Lightless DoorRated ★ 1.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 3.0
No ParkingRated ★ 2.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Kisaragi StationRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 3.5
Battle of JangsariRated ★ 3.0
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Eye of the StormRated ★ 2.0
Carry OnRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.5- One WinRated ★ 3.5
The UnrighteousRated ★ 2.5