Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 4.5
Agents of MysteryRated ★ 4.0
It's NightRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 1.5- DEATH NOTERated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 0.5