Movies
Ratings
57
TitanicRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Fantasia 2000Rated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.5
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Julia's EyesRated ★ 4.5