Series
Ratings
508
A Hundred MemoriesRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 3.0- The Catstody WarRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Family by ChoiceRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Spice Up Our LoveRated ★ 3.5